Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROZLOSOVÁNÍ:

Rozpis družstev

E2A - II. tř. starší žáci - mini

 

5. kolo 05.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2A0501 Chválkovice Mladějovice 05.09. 12:30 NE  
 
E2A0502 Nové Sady Drahanovice 05.09. 13:30 NE 3 :1 0
 
E2A0503 Těšetice Litovel 04.09. 12:30 SO  
 
E2A0504 Nedvězí Šumvald 04.09. 14:15 SO  
 


 

 

6. kolo 12.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2A0601 Mladějovice Šumvald 11.09. 14:15 SO  
 
E2A0602 Litovel Nedvězí 11.09. 10:00 SO  
 
E2A0603 Drahanovice Těšetice 12.09. 14:15 NE  
 
E2A0604 Chválkovice Nové Sady 12.09. 12:30 NE 8 : 2
 


 

 

7. kolo 19.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2A0701 Nové Sady Mladějovice 19.09. 13:30 NE 3 : 2
 
E2A0702 Těšetice Chválkovice 18.09. 12:30 SO  
 
E2A0703 Nedvězí Drahanovice 18.09. 14:15 SO  
 
E2A0704 Šumvald Litovel 19.09. 11:45 NE  
 


 

 

1. kolo 03.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2A0101 Litovel Mladějovice 02.10. 10:00 SO  
 
E2A0102 Drahanovice Šumvald 03.10. 14:15 NE  
 
E2A0103 Chválkovice Nedvězí 03.10. 12:30 NE  
 
E2A0104 Nové Sady Těšetice 03.10. 13:30 NE       1 : 11
 


 

 

2. kolo 10.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2A0201 Mladějovice Těšetice 09.10. 14:15 SO  
 
E2A0202 Nedvězí Nové Sady 13.10. 16:30 ST 11 : 2
 
E2A0203 Šumvald Chválkovice 10.10. 10:45 NE  
 
E2A0204 Litovel Drahanovice 09.10. 10:00 SO  
 


 

 

3. kolo 17.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2A0301 Drahanovice Mladějovice 17.10. 14:15 NE  
 
E2A0302 Chválkovice Litovel 17.10. 12:30 NE  
 
E2A0303 Nové Sady Šumvald 17.10. 13:30 NE 0 : 5
 
E2A0304 Těšetice Nedvězí 16.10. 12:30 SO  
 


 

 

4. kolo 24.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2A0401 Mladějovice Nedvězí 23.10. 14:15 SO  
 
E2A0402 Šumvald Těšetice 24.10. 10:15 NE  
 
E2A0403 Litovel Nové Sady 23.10. 10:00 SO 3 : 12
 
E2A0404 Drahanovice Chválkovice 24.10. 14:15 NE

 

 

Jarní část sezóny 2010/2011:

 

8. kolo 03.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2A0801 Mladějovice Litovel 02.04. 14:15 SO  
 
E2A0802 Šumvald Drahanovice 03.04. 11:45 NE Drahanovice
 
E2A0803 Nedvězí Chválkovice 02.04. 14:15 SO  
 
E2A0804 Těšetice Nové Sady 02.04. 12:00 SO  8:3 
 


 

9. kolo 10.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2A0901 Těšetice Mladějovice 09.04. 12:00 SO  
 
E2A0902 Nové Sady Nedvězí    ODLOŽENO NA 4.5.2011 17.00          ST    
 
E2A0903 Chválkovice Šumvald 10.04. 12:30 NE  
 
E2A0904 Drahanovice Litovel 10.04. 14:15 NE  
 


 

10. kolo 17.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2A1001 Mladějovice Drahanovice 16.04. 14:15 SO Drahanovice
 
E2A1002 Litovel Chválkovice 16.04. 10:00 SO  
 
E2A1003 Šumvald Nové Sady 17.04. 12:15 NE       5:1
 
E2A1004 Nedvězí Těšetice 16.04. 14:15 SO  
 


 

11. kolo 24.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2A1101 Nedvězí Mladějovice 23.04. 14:15 SO  
 
E2A1102 Těšetice Šumvald 23.04. 12:30 SO  
 
E2A1103 Nové Sady Litovel 24.04. 13:30 NE  
 
E2A1104 Chválkovice Drahanovice 24.04. 12:30 NE Drahanovice
 


 

12. kolo 01.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2A1201 Mladějovice Chválkovice 30.04. 14:15 SO  
 
E2A1202 Drahanovice Nové Sady 01.05. 14:15 NE  
 
E2A1203 Litovel Těšetice 30.04. 10:00 SO  
 
E2A1204 Šumvald Nedvězí 01.05. 12:15 NE  
 


 

13. kolo 08.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2A1301 Šumvald Mladějovice 08.05. 12:15 NE  
 
E2A1302 Nedvězí Litovel 07.05. 14:15 SO  
 
E2A1303 Těšetice Drahanovice 07.05. 12:30 SO Drahanovice
 
E2A1304 Nové Sady Chválkovice 08.05. 13:30 NE  
 


 

14. kolo 15.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
E2A1401 Mladějovice Nové Sady 14.05. 14:15 SO  
 
E2A1402 Chválkovice Těšetice 15.05. 12:30 NE  
 
E2A1403 Drahanovice Nedvězí 15.05. 14:15 NE  
 
E2A1404 Litovel Šumvald 14.05. 10:00 SO