Sestava: Molerová, Smičková, Hanáková, Vacová, Nováková, Lexová, Marková, Bartošková, Paděrová, Černušková, Veronika ? :-)

TJ OLYMPIA BRUNTÁL  -   FK   NOVÉ SADY
                                         3   :   1   ( 1 : 0 )

Sestava:  Karasová, Hanáková, Smičková, Nováková, Zhánělová, Paděrová, Hekelová, Lexová, Marková, Černušková, Suchánková, Tendlová, Bartošková, Kopečková, Osmanová, Němcová.
Gól: Němcová Petra
Slušně odehrané utkání s kvalitním soupeřem. Mladší hráčky hrály poprvé na velkém hřišti a souznění se staršími a zkušenějšími, které jim byly dobrými oporami,  dopadlo velmi dobře. Góly padly po hrubkách, kterých je nutno se vyvarovat. Jinak bylo utkání vyrovnané se šancemi na obou stranách.   Za bojovnost a zodpovědný přístup k zápasu patří všem pochvala.

SFK NEDVĚZÍ (st..žáci)  - FK NOVÉ SADY
                                          3 : 3

Mistrovské zápasy:

1. mistrovské utkání 21.8.2011

FK NOVÉ SADY   -  ČSAD HAVÍŘOV

4 : 1 (3:1)

Sestava: Molerová, Hanáková, Smičková, Nováková, Teindlová (70.min. Rozsypalová), Paděrová, Lexová, Bartošková, Marková, Černušková, Suchánková.

Góly: Smičková, Černušková, Marková, Lexová

2. mistrovské utkání 28.8.2011

AFC VEŘOVICE - FK NOVÉ SADY

0  :  6   (0:2)

Sestava: Molerová, Hanáková (80.min. Zhánělová), Smičková, Hekelová, Teindlová (60.min. Kopečková), Paděrová, Lexová, Bartošková, Marková, Černušková (70. min. Komárková), Vacová.

Góly: Lexová 2x, Bartošková 2x, Marková, Černušková

3. mistrovské utkání 4.9.2011

FK NOVÉ SADY  -  FOTBAL STUDÉNKA

15  : 0    (8:0)

Sestava: Molerová (45. Karasová),  Hanáková, Smičková, Teindlová (60.min. Zhánělová), Nováková (45.min. Kopečková), Paděrová, Lexová, Bartošková (45. min. Vacová), Marková, Černušková, Suchánková (60. min. Komárková)

Góly: Lexová 7x, Suchánková 2x, Černušková 2x, Smičková 2x, Marková, Bartošková

4. mistrovské utkání 18.9.2011

FK NOVÉ SADY   -   SK PRŽNO

2  :  4   (0:0)

Sestava: Netesalová, Hanáková, Smičková, Nováková,Teindlová (70.min. Zhánělová), Paděrová (46. min. Molerová), Lexová, Bartošková, Marková (80.min. Utěšená), Černušková (40. min. Vacová), Suchánková

Góly: Vacová, Smičková

5. mistrovské utkání 25.9.2011

SK SK BRUŠPERK   -    FK NOVÉ SADY

0  :   10   (0:5)

Sestava: Netesalová, Smičková, Hanáková, Teindlová (45. min. Molerová), Kopečková (60. min. Suchánková), Vacová (55. min. Zhánělová), Paděrová, Brtošková, Marková (80. min. Karasová), Lexová, Černušková.

Góly: Smičková 3x, Lexová 2x, Černušková 2x, Vacová, Suchánková, vlastní

6. mistrovské utkání 28.9.2011

SOKOL TROJANOVICE   -    FK NOVÉ SADY

1 :   8   (1:3)

Sestava: Netesalová, Smičková, Hanáková, Teindlová (65. min. Zhánělová), Kopečková (75. min. Utěšená), Vacová (45. min. Suchánková),Paděrová (55.min. Molerová), Bartošková, Marková, Lexová, Černušková.

Góly:  Marková 3x, Lexová 2x, Suchánková, Hanáková, Černušková.

7. mistrovské utkání 2.10.2011

FK NOVÉ SADY   -   FK ŠTERNBERK

7  :   0   (3:0)

Sestava:  Netesalová, Smičková, Hanáková (66.min. Karasová), Teindlová (45. min. Kopečková), Nováková, Marková (60.min. Suchánková), Hekelová (59.min. Molerová), Bartošková, Paděrová (60. min. Vacová), Lexová, Černušková.

Góly:  Lexová 3x, Černušková 3x, Marková

8. mistrovské utkání 8.10.2011

SLAVIA STACHOVICE   -   FK NOVÉ  SADY

4 : 2  (2:0)

Sestava:  Netesalová, Smičková, Hanáková, Teindlová (45. min. Zhánělová), Kopečková, Vacová (45.min. Karasová), Marková (78.min. Utěšená), Molerová, Paděrová, Lexová, Černušková.

Góly:  Lexová 2x

9. mistrovské utkání 16.10.2011

FK NOVÉ SADY   -   SPARTAK LUBINA

3  :  1  (2:0)

Sestava: Netesalová, Smičková, Nováková, Hanáková, Kopečková (80. min. Utěšená), Marková, Bartošková, Molerová, Paděrová (65. min. Vacová), Lexová, Černušková (75. min. Karasová), náhr. Brožová.

Góly: Lexová 2x, Smičková

10. mistrovské utkání 23.10.2011

FK NOVÉ SADY  -   FC VÍTKOVICE

9 :  0   (3:0)

Sestava: Netesalová (45. min. Karasová), Nováková, Smičková, Kopečková (65. min. Brožová), Hanáková( 50. min.Zhánělová), Marková, Bartošková, Molerová (65.min. Vacová), Paděrová, Lexová, Černušková (73.min.Suchánková), náhr. Teindlová

Góly: Lexová 7x, Smičková, Marková

11. mistrovské utkání 29.10.2011

FC IRP ČESKÝ TĚŠÍN  -   FK NOVÉ SADY

2 :  4   (1:3)

Sestava: Netesalová, Smičková, Kopečková (55. min. Vacová), Hanáková, Zhánělová (46.min. Utěšená), Marková, Bartošková, Molerová, Paděrová, Lexová, Suchánková (73. min. Brožová), náhr. Crhová

Góly: Lexová 2x, Smičková, Suchánková

12. mistrovské utkání 6.11.2011

FK NOVÉ SADY  -   Kotouč ŠTRAMBERK

3  : 1  (2:0)

Sestava: Netesalová, Smičková, Nováková (62. min. Teindlová), Kopečková (46. min. Vacová), Hanáková, Marková, Bartošková, Molerová (76. min. Brožová), Paděrová (65. min. Utěšená), Lexová, Černušková

Góly: vlastní, Černušková, Lexová

__________________________________________________________________

JARNÍ ČÁST SEZÓNY - 2012

V sobotu 7.1.2012 se účastnily naše ženy i žákyně mezinárodních halových turnajů. Obě družstva dopadla s velice dobrým výsledkem, a to na druhém místě. Kromě toho byly naše hráčky vyhlášené jako nejlepší - za ženy Věra Smičková, za žákyně Katka Marková - ta byla ještě i nejlepší střelkyní turnaje. Všem hráčkám patří velká pochvala!

Výsledky turnajů:

Turnaj Třinec - ženy

Tabulka-turnaj Hodonín 2012 - žákyně.xls

Branky na turnaji žákyň: 2 x Míša Suchánková, 4 x Kačka Marková, Denisa Vacová a Peťa Hrabalová - vítězný gól v posledním utkání se Štramberkem - rozhodující o 2. místo, nahrávala Kača.

14.1.2012 - TURNAJ HODONÍN - ŽENY

Účastníci: Skloplast Trnava, Slavoj Velké Pavlovice, Zbrojovka Brno jun., DFK Holešov, FC Nesyt Hodonín A, ŠK Štich Humenné, Zemas Hovorany, 1.FC Slovácko jun., FC Nesyt Hodonín B, FK Nové Sady.

Naše výsledky:

Nové Sady - Slovácko   1:1 (Lexová), Humenné - Nové Sady  3:2 (2x Lexová), Nové Sady - Hodonín B 0:2, Nové Sady - Hovorany 4:1 (2x Suchánková, Smičková, Crhová).

Utkání o 7.místo: Nové Sady - Holešov 2:1 (Smičková, Suchánková).

Turnaj 4.2.2012 - KOSTELEC NA HANÉ - 1. místo

Jarní turnaj FK Nové Sady 3.3.2012

Účastníci turnaje:

FC Nesyt Hodonín, ČSAD Havířov, 1. FC Slovácko juniorka, FC Baník Ostrava juniorka, Nové Sady – starší a mladší.

Turnaj byl obsazen velice kvalitními družstvy a sliboval pohledné fotbalové zážitky. Za krásného počasí bylo opravdu co sledovat a přihlížet nejednomu překvapení.

Turnaj byl hodně vyrovnaný a o konečném pořadí rozhodoval až poslední zápas turnaje. V tomto zápase se naše družstvo FK Nové Sady – starší - díky vítězství s Hodonínem zařadilo mezi tři celky s 8 body na kontě a o pořadí na 2. až 4. místě rozhodovala minitabulka, která pořadím řádně zamíchala a tak jsme se dostaly až na 4.místo. Chyběla nám ve hře naše nejlepší střelkyně soutěže Hanka Lexová, která má zranění kotníku, což se projevilo na střelecké úspěšnosti našeho družstva. Jako příprava byl turnaj velmi cenný, dokázaly jsme držet krok s kvalitními soupeři.
Naše družstvo mladších, které bylo jen napůl uzdravené ze soustředění z minulého týdne, chybělo několik hráček a opora mladších Katka Marková turnaj nedohrála kvůli horečce.
Nastupovaly tedy i ty nejnovější hráčky, bylo to pro toto družstvo hodně těžké, zvlášť v konkurenci dospělých a zkušených týmů. Z počátku sice hodně potrápily tato družstva , ale postupně se projevovalo oslabení a v posledním zápase prohrály 13:0 s juniorkou Slovácka.
Pro tyto mladé hráčky byl tento turnaj velmi důležitý pro získávání zkušeností do budoucna.

Nejlepší hráčka: Černušková Alžběta (FK Nové Sady)
Nejlepší brankářka: Růžičková Barbora (FC Nesyt Hodonín)
Nejlepší střelkyně: Šubardová Klára (1.FC Slovácko)
Talent turnaje: Balusová Lenka (FK Nové Sady, ročník 1999)

11.3.2012

Přípravné utkání FK NOVÉ SADY - FK HOLEŠOVSKÉ HOLKY   0:0

V naší přípravě jsme si domluvili nelehký zápas s vedoucím celkem MSLŽ. Toto utkání nás prověřilo po fyzické i herní stránce. Holešov v úvodu ovládl hřiště ale netrvalo dlouho a hra se vyrovnala, na obou stranách ale vázla finální část zakončení i když Holešovské holky byly v tomto směru mírně aktivnější. Celé toto utkání proběhlo sice bez gólu ale obě branky několikrát ohroženy byly na obou stranách. Utkání se hrálo 3x 30 minut aby mohly být vyzkoušeny všechny hráčky i na různých postech. Vzhledem ke kvalitě soupeře a bojovnosti a snaze našich hráček bylo vidět utkání velmi slušné úrovně.

Utkání se zúčastnilo 15 hráček, z toho nově příchozí zájemkyně Kristýna Pikartová z FC Olomouc a také poprvé nastoupila k utkání žen naše odchovankyně Hrabalová Petra, která nedávno dovršila 13 let.

Sestava: Pikartová, Netesalová, Smičková, Nováková, Hanáková, Zhánělová, Vacová, Němcová, Crhová, Bartošková, Paděrová, Suchánková, Lexová, Utěšená, Hrabalová.

17.3.2012

Přípravné utkání Olympia Bruntál - FK Nové Sady 5:2 (3:0)

Přípravné utkání s druholigovým soupeřem nám tentokrát nevyšlo podle našich představ, již od minulého zápasu trápilo několik hráček zranění, další hráčky onemocněly. Do Bruntálu odjíždělo 12 hráček, z toho do zápasu ani nenastoupila Marková, její zranění se již při rozcvilčce ozvalo. Ve 20. minutě byla zraněna Crhová, takže jsme poločas dohrávaly v 10 a neudržely tlak domácích. Do druhého poločasu jsme měli sice půjčenou hráčku z družstva Bruntálu, ale nemožnost střídání a nezkušenost mnoha našich mladých hráček se projevila i když druhý poločas byl již vyrovnanější (2:2), zazářila v něm hlavně Lucka Bartošková svými dvěma výstavními góly, kterými potvrdila svou aktivní hru. Za předvedený výkon jsme byli pochváleni trenérem Bruntálu no ale my si své pocity a ponaučení z tohoto zápasu musíme přiznat sami...

Sestava:  Netesalová, Smičková, Hanáková, Zhánělová, Vacová, Němcová, Bartošková, Molerová, Paděrová, Utěšená, Crhová - do 20.minuty

Chyběly: Lexová, Marková, Suchánková, Pikartová, Kopečková, Černušková, Hrabalová, Balusová....

Mistrovské utkání

31.3.2012  ČSAD HAVÍŘOV - FK NOVÉ SADY    2:4 (1:2)

Naše první jarní mistrovské utkání s kvalitním soupeřem nás dokonale prověřilo.Naše družstvo hrálo s chutí, hlavně střeleckou, kromě čtyř gólů bylo k vidění ještě mnoho neproměněných šancí. Hrál se rychlý, pohledný fotbal, utkání bylo náročné, a to i kvůli velice nepříznivému počasí. Všem hráčkám za toto utkání patří velká pochvala za předvedený kolektivní a kvalitní výkon.

Sestava: Pikartová, Smičková, Nováková, Hanáková, Crhová, Marková (7.min. Mokrušová), Molerová, Bartošková, Paděrová (46.min. Vacová), Černušková, Lexová.

Góly: 2 x Lexová (6. a 60. min.),  Smičková (26.min.), Mokrušová (65.min.)

15.4.2012

Fotbal Studénka  -  FK Nové Sady   0 : 11  (0:5)

Hned od začátku utkání si naše hráčky vytvořily velkou herní převahu a dostaly soupeřky pod tlak. Vytvořily si mnoho střeleckých příležitostí nejen pěknou kombinační hrou, ale i rychlými průniky po křídlech i středem hřiště. Všem hráčkám patří právem pochvala.

*60*

Sestava: Pikartová, Hanáková, Smičková, Nováková, Vacová (46.min. Petrášová), Paděrová (46.min. Suchánková), Molerová, Mokrušová, Bartošková, Lexová, Černušková (70.min. Hrabalová)

Góly:  3x Černušková (15., 28., 51.min.), 3x Lexová (22., 44., 87.min.), 2x Molerová (67.- p.k., 83.min.), Smičková (26.min.), Bartošková (46.min.), Hanáková (63.min.)

21.4.2012

FK Nové Sady  -  AFC Veřovice   9 : 0  (5:0)

Sestava:  Pikartová, Hanáková, Smičková, Petrášová (60.min. Kopečková), Vacová, Paděrová (46.min. Suchánková), Molerová, Mokrušová, Bartošková, Lexová, Černušková.

Góly: 3x Mokrušová (12.,44., 66.min.), 2x Lexová (2., 58.min.), Smičková (28.min.), Bartošková (36.min.), Molerová (83.min.), Suchánková (89.min. - p.k.)

Jednička

Krajská soutěž "A" mladší žáci

FK Nové Sady -  SK Sulko Zábřeh "B"    6 : 1

Hrály: Balusová, Hrabalová, Kopečková

28.4.2012

SK PRŽNO - FK NOVÉ SADY  - 2:2 (0:1)

Sestava: Pikartová, Hanáková, Nováková, Smičková, Kopečková, Paděrová, Molerová (27.min. Hrabalová), Mokrušová, Vacová, Suchánková, Lexová

Góly: Lexová (6.min.), Mokrušová (72.min.)

1.5.2012

Kotouč ŠTRAMBERK - FK NOVÉ SADY - 3:4 (2:1)

Sestava: Pikartová, Hanáková, Nováková, Smičová, Kopečková, Hrabalová, Mokrušová, Petrášová, Paděrová, Vacová, Lexová

Góly: 2 x Lexová (25min. p.k. a 50.min.), Nováková (56.min), Vacová (83.min.)

Naše družstvo postihla marodka, kterou nepamatujeme, proto tyto zápasy odehrálo jedenáct hráček bez střídání (pouze v Pržně kvůli zranění byla střídaná Molerová již v prvním poločase). V základě nastoupily  naše žákyně Hrabalová a Kopečková a lze je jen pochválit, protože to v těchto zápasech s kvalitními soupeři neměly vůbec jednoduché. I na naší hře bylo vidět jak moc chybí nemocné nebo zraněné hráčky. Díky bojovnosti našich hráček dopadly tyto těžké zápasy s těsnými výsledky, hráčky zaslouží pochvalu nejen za bojovnost, ale i za semknutost a kolektivní hru a pomoc jedna druhé v takové nelehké situaci.

6.5.2012

FK NOVÉ SADY - SK BRUŠPERK  10 : 0  (4:0)

Sestava: Pikartová, Hanáková, Smičková, Nováková, Crhová (46. min. Kopečková), Paděrová, Mokrušová, Petrášová, Suchánková, Vacová, Lexová.

Góly: 5x Lexová (10,. 24., 31., 58., 71.min.), Nováková (42.min.), Mokrušová (56.min.), Vacová (84.min.), Paděrová (87.min.), Smičková (90.min.)

8.5.2012

FK NOVÉ SADY - SOKOL TROJANOVICE 20 : 0  (9:0)

Sestava: Netesalová, Hanáková, Smičková, Pikartová, Crhová (46.min.Kopečková), Mokrušová,Nováková, Suchánková, Vacová, Lexová.

Góly: 5 x Mokrušová (3., 10., 70., 85., 86.min.), 4 x Lexová (38., 59., 76., 90.min.), 3 x Vacová (18., 79., 81.min.), 2 x Nováková (17., 42.min.), 2 x Paděrová (21., 89.min.), Pikartová (12.min,), Smičková (28.min.),  Suchánková ( 50.min.), Kopečková (67. min.).

Oba zápasy byly v podstatě naší povinnou výhrou, což bylo splněno, opět v sestavě pouze s jedním střídáním. Odpadla nám na marodku další hráčka - Hrabalová Petra, má ruku v sádře... :-(((

13.5.2012

FK ŠTERNBERK - FK NOVÉ SADY - 1 : 4  (0:2)

Sestava: Netesalová, Hanáková, Smičková, Pikartová, Crhová (46.min. Kopečková), Paděrová, Mokrušová, Petrášová, Suchánková, Vacová, Lexová.

Góly: 2x Vacová, Lexová, Mokrušová

20.5.2012

FK NOVÉ SADY - Slavia STACHOVICE - 7 : 0 (5:0)

Sestava: Pikartová (46. min. Netesalová), Hanáková, Smičková, Crhová (30. min. Nováková), Kopečková (47. Pikartová), Paděrová, Mokrušová, Bartošková, Suchánková (60. min. Marková), Lexová, Vacová (46. min. Černušková).

Góly:  2x Lexová (2., 41. min.), Bartošková (7.min.), Vacová (12.min.), Mokrušová (42.min.), Pikartová (66.min.), Černušková (67.min.).

V tomto zápase si naše hráčky s chutí zastřílely, Stachovicím jsme měli co vracet za podzimní porážku (4:2). Navíc se začínají vracet hráčky z marodky, takže chuť hrát byla znát. Hráčky Stachovic se na naši půlku dostávaly zcela vyjímečně a ani jednou neohrozily naši branku. Ve druhé půli už jen obklopily svou branku a proto se našim hráčkám již hůře prosazovalo. Škoda našich neproměněných šancí, výsledek mohl být ještě zajímavější.

Za mladší žáky hrály tento víkend: Balusová, Kopečková - družstvo žáků vyhrálo nad Chomoutovem 4:3, holky mají pochvalu od trenéra žáků za kvalitní výkon (a od nás taky :-))

27.5.2012

Spartak LUBINA - FK NOVÉ SADY -   1 : 6  (1:5)

Sestava: Pikartová (46. min.  Netesalová), Kopečková, Hanáková, Smičková, Kopečková (46.min. Pikartová), Paděrová, Mokrušová, Nováková, Suchánková (46.min. Marková), Lexová, Černušková.

Ze zkušeného soupeře jsme měli respekt, proto jsme začali hrát hned od začátku aktivně a to se vyplatilo, první výstavní gól dala Mokrušová již ve 3. minutě. Hráčky Lubiny se ničeho nezalekly a v 7. minutě vyrovnaly na 1:1. Hned po naší rozehrávce svým důrazem zvýšila na 1:2 Černušková, o deset minut později byla opět u gólu - svým přesným centrem našla Lexovou, která zvyšovala na 1:3. Ve 29. minutě po svém sólu posílala míč do prázdné branky soupeřů Mokrušová, ale stoperka domácích Kolářová míč rukou vyrazila. Musela opustit hřiště a Mokrušová potrestala její prohřešek úspěšně - z pokutového kopu zvýšila na 1:4. V závěru poločasu ještě zvyšovala Lexová na 1:5.  Ve druhém poločase byla hra obou družstev aktivní, oslabená Lubina nám nedávala nic zadarmo a překvapivě bojovala a dokázala i ohrozit několikrát naši branku.  Gól ale padl až v 73. minutě, kdy po třetí skórovala naše nejlepší střelkyně Hana Lexová.

Góly: 3 x Lexová (19., 41., 73. min.), 2 x Mokrušová (3., 29.,min.), Černušková (9.min.).

3.6.2012

FC VÍTKOVICE - FK NOVÉ SADY - 0  :  5  (0:1)

Sestava: Netesalová, Hanáková, Smičková, Pikartová, Nováková, Paděrová (46.min. Marková - 60.min. Hrabalová), Mokrušová, Bartošková, Suchánková (46.min. Kopečková), Černušková, Lexová.

Góly: 3x Smičková, Černušková, Lexová.

10.6.2012

FK NOVÉ SADY  -  FC IRP ČESKÝ TĚŠÍN  - 3  :  0  (2:0)

Sestava: Pikartová (46.min. Netesalová), Hanáková, Smičková, Nováková, Kopečková (46.min. Pikartová), Paděrová (75.min. Hrabalová), Mokrušová, Bartošková, Suchánková (46.min. Vacová), Černušková, Lexová.

Góly: 2 x Smičková (16., 27.min.), 1 x Nováková ( 83.min.).

V soutěžním ročníku 2011/2012 hrálo naše družstvo žen a dívek MSDŽ sk. "A" - tuto soutěž  vyhrálo se skórem 159:23 a hráčka Hana Lexová se stala nejlepší střelkyní soutěže s 57 brankami. Družstvu byl slavnostně předán pohár za první místo a medaile.